Tani catering dietetyczny Wałbrzych

Mieszkańcy Wałbrzycha mają powody do radości. Na mapie ich miasta pojawiła się nowa, super paczka – Gastro Paczka! To profesjonalny, wygodny, a jednocześnie tani catering dietetyczny Wałbrzych, dzięki któremu nie będziesz musiał martwić się o planowanie i przygotowywanie posiłków. Od teraz wszystkim zajmie się Twoja Gastro Paczka. 

Catering pudełkowy Wałbrzych to całkowita zmiana dotychczasowego życia. Razem z posiłkami przywozimy do Waszych domów coś znacznie cenniejszego – czas. Ale od początku… Opracowujemy profesjonalne programy dietetyczne – na ten moment mamy ich sześć. Dzięki temu każdy znajdzie u nas idealną dietę, dostosowaną do swoich preferencji, gustów i stanu zdrowia. Wśród naszych diet znajdziesz między innymi dietę wege, dietę balans i dietę dla osób, które stawiają na produkty z niskim indeksem glikemicznym. Aby poznać wszystkie nasze diety, zajrzyj na naszą stronę główną lub do zakładki „Zamów online”. 

Każdy z nas jest inny i każdy prowadzi nieco inny tryb życia. Doskonale o tym wiemy, dlatego stworzyliśmy aż osiem wariantów dla każdej z diet. Możesz wybrać od 2 do 5 posiłków dziennie, w zależności od tego, jakich posiłków, i w jakich godzinach, potrzebujesz.

Jak kupić catering pudełkowy Wałbrzych?

Wejdź do zakładki „Zamów online” i postępuj zgodnie z naszymi poleceniami. Zapoznaj się z programami dietetycznymi cateringu pudełkowego Wałbrzych. Pamiętaj, że każda nasza dieta została opracowana przez profesjonalnego dietetyka, dlatego możesz mieć pewność, że jest zdrowa, bezpieczna i skuteczna. Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada, dobierz do niej odpowiedni wariant i określ ilość kalorii, jaką chcesz przyjmować dziennie. To już prawie koniec. Teraz określ tylko czas trwania swojej diety (do wyboru masz od 5 do 30 dni) i wybierz dni, w których mamy zrealizować dostawy (uwzględniając weekendy bądź nie). Gdy otrzymamy zamówienie nasz kurier dostarczy wybraną dietę prosto pod drzwi Twojego domu, mieszkania, biura lub innego wskazanego miejsca. Tani catering dietetyczny Wałbrzych – do zobaczenia!

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024