Tani catering dietetyczny Bydgoszcz

Szybko, zdrowo, a przede wszystkim smacznie – takie zasady panują w naszej paczce. Gastro Paczka to tani catering dietetyczny Bydgoszcz. Jak działamy? Opracowujemy zdrowe i smaczne diety, dzięki którym każdy może osiągnąć swoje cele, niezależnie od tego, czy chce schudnąć, przytyć czy nabrać masy mięśniowej. Następnie dostarczamy posiłki pod wskazany adres. Wszystko po to, abyś nie musiał martwić się gotowaniem, sprzątaniem i zmywaniem. Wygoda i oszczędność czasu – taki właśnie jest catering pudełkowy Bydgoszcz. 

Polacy spędzają w kuchni ponad 10 godzin tygodniowo. Pomyśl, ile fajnych rzeczy można zrobić przez 10 godzin! Zapomnij o kupowaniu produktów spożywczych, czytaniu etykiet czy liczeniu kalorii. Zamów catering pudełkowy Bydgoszcz i po prostu nam zaufaj! 

Obawiasz się zamawiania jedzenia online? Pamiętaj, że pracujemy w reżimie sanitarnym. Z myślą o bezpieczeństwie naszych klientów, wszystkie nasze pojazdy poddajemy dezynfekcji przed każdą dostawą. W firmie natomiast obowiązuje obowiązkowa dezynfekcja rąk oraz zmiana i dezynfekcja obuwia.

Catering pudełkowy Bydgoszcz – zalety

Gastro Paczka to smaczny i tani catering dietetyczny Bydgoszcz, dzięki któremu zaoszczędzisz 1,5 godziny każdego dnia. Możesz zamawiać diety spośród aż 6 pakietów, a każdy z nich jest dostępny w 8 różnych wariantach dopasowanych do Twoich potrzeb. Poznaj je wszystkie i wybierz idealną kombinację dla siebie i swoich bliskich. 

Ale to nie wszystko, co oferujemy w ramach cateringu pudełkowego Bydgoszcz. Do Twojej dyspozycji oddajemy panel klienta, służący do zarządzania zamówieniem 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. 

Jeśli chcesz jeść smacznie, zdrowo i bez gotowania, ale nie chcesz przepłacać – dołącz do naszej paczki – Gastro Paczki! I koniecznie zapoznaj się z naszym programem lojalnościowym, w którym możesz zgarnąć atrakcyjny rabat w zamian za ocenianie posiłków, zapraszanie znajomych lub każde wydane u nas 100 zł. Powodzenia!

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024