Tani catering dietetyczny, pudełkowy Sopot

Mieszkasz w Sopocie, jesteś zapracowany i na nic nie masz czasu? Codzienne gotowanie pochłania sporą część Twojego dnia? Doba ciągle jest dla Ciebie za krótka? Aby zaoszczędzić czas często zamawiasz jedzenie z dowozem? Niestety nie każdy obiad z restauracji jest zdrowy i wpływa korzystnie na Twój organizm. Na szczęście powstał nowy, pyszny i tani catering dietetyczny Sopot! 

Przygotowujemy posiłki na cały dzień – smaczne, zdrowe, różnorodne i świetnie zbilansowane. Inspirowane kuchniami z całego świata. Przyrządzone z najlepszych składników, sezonowych warzyw i owoców oraz produktów pełnoziarnistych. Kolorowe, świeże i zawsze pyszne. 

Smaczny, zdrowy, a przy tym tani catering dietetyczny Sopot to posiłki dla wegan, dla osób, które unikają niektórych produktów spożywczych, ale także dla wszystkich tych, którzy nie mają alergii pokarmowych, a chcą po prostu jeść lepiej, zdrowiej i smaczniej, przy okazji oszczędzając mnóstwo czasu.

Wybierając catering pudełkowy Sopot: 

  • zwiększasz swoje szanse na skuteczne odchudzanie bez efektu jo-jo
  • poprawiasz odporność organizmu i wspomagasz pracę układu krążenia
  • zyskujesz więcej siły
  • unikasz uczucia głodu
  • stabilizujesz poziom cukru we krwi
  • oszczędzasz średnio 1,5 godziny dziennie

Catering pudełkowy Sopot – z myślą o Twojej wygodzie

Wszystkie nasze posiłki są opracowane przez dietetyków, dlatego masz pewność, że są racjonalne i zgodne z obowiązującymi normami żywieniowymi. Nie wiesz, jaką kaloryczność wybrać, by osiągnąć swój cel – napisz do nas. Profesjonalni dietetycy z przyjemnością doradzą Ci optymalne rozwiązanie. 

Z myślą o Twojej wygodzie zapewniliśmy Ci możliwość dowolnego zmieniania dni dostaw. Każdy z nas miewa przecież nagłe wypadki i niezapowiedziane spotkania. Nasz catering pudełkowy Sopot możesz zabrać ze sobą wszędzie, ale rozumiemy, jeśli w pewnych sytuacjach będziesz wolał przesunąć dni dostawy. 

Chcesz schudnąć bez efektu jo-jo, a przy okazji zyskać sporo wolnego czasu? Możesz liczyć na nasze wsparcie. Poznaj Gastro Paczkę. Najlepszą paczkę w mieście!

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024