Tani catering dietetyczny, pudełkowy Gdańsk

Mieszkasz nad morzem i chcesz odżywiać się lepiej? Nie masz ochoty na codzienne gotowanie i sprzątanie po obiedzie? Nie przepadasz za robieniem zakupów i czytaniem etykiet produktów? A może zwyczajnie nie masz na to wszystko czasu? Doskonale Cię rozumiemy. Właśnie z myślą o Tobie stworzyliśmy profesjonalny, smaczny i tani catering dietetyczny Gdańsk. 

Gastro Paczka to sposób na wygodne, zdrowe odżywianie, zmianę dotychczasowych nawyków żywieniowych i szybkie osiągnięcie wymarzonej sylwetki. 

Przygotowując naszą Gastro Paczkę stawiamy na dobry smak, bo tylko wtedy dieta ma sens, gdy naprawdę ją lubimy. Jeśli zgadzasz się z nami i chcesz zmienić swoje dotychczasowe życie na łatwiejsze – zamów pyszny, zdrowy i tani catering dietetyczny Gdańsk. 

Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien, czy warto? No to zobacz, jak działamy!

Jak działa catering pudełkowy Gdańsk?

W naszej ofercie znajdziesz sześć różnych diet: dietę klasyczną, wege, wege uwzględniającą ryby, dietę balans, dietę bez nabiału i glutenu oraz dietę z niskim IG. Każdą z tych diet możesz zamówić w aż ośmiu wariantach: paczka smukła, paczka wzorowa, paczka podstawowa, paczka na etacie, paczka na home office, paczka obiadowa, paczka sportowa i paczka rodzinna. Jeśli chcesz poznać bliżej nasze paczki i dowiedzieć się, jakie posiłki zawierają – odwiedź naszą stronę internetową. Opisy paczek znajdziesz na stronie głównej i w zakładce „Zamów online”. 

Gdy już wybierzesz catering pudełkowy Gdańsk, złóż zamówienie, podaj adres dostawy i… czekaj na nas! Nasz kierowca o wybranej porze przywiezie Ci pyszne, świeże i gotowe do podgrzania posiłki. Z myślą o Twoim bezpieczeństwie pracujemy w pełnym reżimie sanitarnym, dbamy o dezynfekcję rąk, miejsca pracy oraz pojazdów przed każdą dostawą. Możesz mieć pewność, że Twoje posiłki są przygotowywane i dostarczane w sterylnych, bezpiecznych warunkach.

Dołącz do Gastro Paczki! Nasz catering pudełkowy Gdańsk to gwarancja smaku i niskich cen.

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2023