Tani catering dietetyczny Mysłowice

Mieszkasz w Mysłowicach, praca pochłania większą część Twojego dnia, a po powrocie do domu nie masz już na nic siły? Wierzymy. Przypuszczamy też, że Twoja dieta jest nieregularna, a w dodatku nie należy do najzdrowszych? Mamy na to rozwiązanie – pyszny, zdrowy, a do tego tani catering dietetyczny Mysłowice.

Zajmujemy się opracowywaniem programów dietetycznych dla każdego, kto potrzebuje w życiu zmiany. Oferujmy sześć różnych diet, które odpowiadają na potrzeby niemal każdego – osób niejedzących mięsa, osób unikających glutenu, nabiału, czy wysokiego indeksu glikemicznego… Mało tego. Nie tylko opracowujemy skuteczne i smaczne diety, ale też je przygotowujemy, a potem dostarczamy prosto pod drzwi Twojego domu, biura lub innego miejsca. Jesteśmy Gastro Paczka – smaczny i tani catering dietetyczny Mysłowice. 

Jak zamówisz nasz catering pudełkowy Mysłowice?

Najpierw wybierasz jedną z sześciu diet na naszej stronie internetowej. Następnie decydujesz się na najwygodniejszy dla Ciebie wariant diety – do wyboru od dwóch do pięciu posiłków dziennie. Określasz czas trwania diety oraz dzienną kaloryczność i składasz zamówienie. My zajmujemy się całą resztą.  

Catering pudełkowy Mysłowice to zdrowe posiłki, gotowane z najlepszych składników. Przygotujemy dla Ciebie zestaw pysznych, gotowych do podgrzania dań na cały dzień. Niezależnie od tego, jak zamierzasz spędzić dzień, catering pudełkowy Mysłowice możesz mieć zawsze przy sobie! Pakujemy nasze posiłki w higieniczne opakowania, które możesz zabrać ze sobą do pracy, szkoły, na spacer lub na uczelnię. 

A co potem? Po prostu jesz i obserwujesz efekty! Przy okazji oszczędzając nawet 10 godzin tygodniowo, bo przecież nie musisz już gotować. Teraz ten czas możesz wykorzystać, na to, co naprawdę lubisz. 

Nie ma wygodniejszego sposoby na osiągnięcie wymarzonej sylwetki, niż catering pudełkowy Mysłowice, dostarczany prosto pod drzwi Twojego domu lub biura. Do zobaczenia jutro! 

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024