Tani catering dietetyczny Tychy

Czujesz, że to co jesz, Ci nie służy? Chciałbyś przejść na dietę, ale brakuje Ci motywacji i czasu na gotowanie? Chcesz bez nadmiernego wysiłku zmienić dotychczasowy sposób odżywiania? Jest na to sposób – Gastro Paczka – tani catering dietetyczny Tychy. Kim jesteśmy i co oferujemy?

Nasz catering pudełkowy Tychy to sposób, by szybko i skutecznie schudnąć, przytyć, zbudować masę mięśniową lub po prostu zdrowiej jeść i poprawić swój stan zdrowia. Wszystko to osiągniesz dobierając najlepszą dietę dla siebie i określając ilość kalorii, jaką chcesz przyjmować dziennie. My zadbamy o przygotowanie dla Ciebie zestawu posiłków na cały dzień i dostarczenie ich pod wskazany adres.

Profesjonalny tani catering dietetyczny Tychy to same korzyści – wygoda, doskonała jakość posiłków, szybkie efekty, lepsze samopoczucie, mniej stresu i więcej wolnego czasu. 

Pracujemy w reżimie sanitarnym, co oznacza, że miejsce pracy, pojazdy oraz ręce i obuwie pracowników poddajemy obowiązkowej dezynfekcji. Możesz być spokojny o warunki, w jakich powstają i dostarczane są Twoje posiłki. 

Jak złożyć zamówienie na catering pudełkowy Tychy?

Jak złożyć zamówienie na całodniowy zestaw posiłków? Wystarczy, że na naszej stronie wybierzesz dietę, która z różnych względów jest Ci najbliższa. W ofercie cateringu pudełkowego Tychy znajdziesz między innymi dietę bezmięsną, dietę wege z rybami, dietę bez glutenu oraz dietę z niskim indeksem glikemicznym. Po wybraniu diety dobierz wariant, który najbardziej pasuje do Twojego trybu życia. Oferujemy aż osiem wariantów, zaczynając od dwóch (paczka obiadowa), kończąc na pięciu (paczka wzorowa) posiłkach dziennie. Zdecydowałeś? Super – to już prawie koniec. Musisz jeszcze tylko dobrać kaloryczność swojej diety: 1100/1300/1500/1700 kcal, a następnie czas trwania i dni dostawy. Teraz złóż zamówienie i czekaj na naszego kuriera. Tak właśnie działa nasz profesjonalny, smaczny, zdrowy, a przy tym tani catering dietetyczny Tychy.

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024