Tani catering dietetyczny Chorzów

Czy też masz tak, że kanapka zrobiona przez kogoś innego smakuje Ci lepiej, niż ta zrobiona samodzielnie? No jasne! W Gastro Paczce dobrze o tym wiemy, dlatego robimy posiłki dla każdego, kto chce jeść zdrowo i smacznie bez gotowania. Dostarczamy je do domu, pracy lub każdego innego wskazanego miejsca na terenie Chorzowa. 

Gastro Paczka to zdrowy, smaczny i tani catering dietetyczny Chorzów, dzięki któremu zmienisz swoje dotychczasowe życie, jak tysiące innych osób w całym kraju. 

Z paczkami przyjeżdżamy zawsze o dogodnej porze, abyś mógł zaplanować sobie dzień i miał pewność, że odżywiasz się regularnie. Pamiętaj o tym, że pracujemy w reżimie sanitarnym, dlatego wszystkie nasze pojazdy są dezynfekowane przed każdą dostawą, a w firmie obowiązuje obowiązkowa dezynfekcja rąk i obuwia. 

Catering pudełkowy Chorzów – co zyskujesz?

Wiesz, że większość Polaków poświęca na codzienne gotowanie nawet 1,5 godziny? To czas, który można wykorzystać na ciekawsze zajęcia – zabawę z dziećmi, spacer, nową książkę lub uprawianie ulubionego sportu. Jeśli więc nie przepadasz za staniem w kuchni i nie miałbyś problemu z wykorzystaniem dodatkowych 90 minut w ciągu dnia – catering pudełkowy Chorzów powstał właśnie z myślą o Tobie. 

W Gastro Paczce sam ustalasz ile kalorii chcesz jeść i ile posiłków dziennie najbardziej Ci odpowiada. Możesz wybierać spośród sześciu różnych diet, z czego każda ma aż osiem wariantów! Doskonale wiemy, że każdy z nas jest inny, ma różne potrzeby i prowadzi różny styl życia. Na szczęście tani catering dietetyczny Chorzów skomponowaliśmy w taki sposób, że każdy znajdzie u nas idealną dietę dla siebie. 

Nasze posiłki są opracowane przez dietetyków, a przygotowane przez świetnych, doświadczonych kucharzy. Poza przepysznym jedzeniem oferujemy też program lojalnościowy, w którym dostajesz rabat za ocenianie dań, zaproszenie do nas znajomego i każde wydane 100 zł! Wszystko po to, abyś mógł zapomnieć o meczącym gotowaniu i skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne.

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024