Przedłużamy promocję! -10% na wszystkie pakiety z kodem PYSZNIE zamów online. Do końca promocji zostało 00 dni 19 godzin 11 minut 53 sekund

Tani catering dietetyczny Chorzów

Czy też masz tak, że kanapka zrobiona przez kogoś innego smakuje Ci lepiej, niż ta zrobiona samodzielnie? No jasne! W Gastro Paczce dobrze o tym wiemy, dlatego robimy posiłki dla każdego, kto chce jeść zdrowo i smacznie bez gotowania. Dostarczamy je do domu, pracy lub każdego innego wskazanego miejsca na terenie Chorzowa. 

Gastro Paczka to zdrowy, smaczny i tani catering dietetyczny Chorzów, dzięki któremu zmienisz swoje dotychczasowe życie, jak tysiące innych osób w całym kraju. 

Z paczkami przyjeżdżamy zawsze o dogodnej porze, abyś mógł zaplanować sobie dzień i miał pewność, że odżywiasz się regularnie. Pamiętaj o tym, że pracujemy w reżimie sanitarnym, dlatego wszystkie nasze pojazdy są dezynfekowane przed każdą dostawą, a w firmie obowiązuje obowiązkowa dezynfekcja rąk i obuwia. 

Catering pudełkowy Chorzów – co zyskujesz?

Wiesz, że większość Polaków poświęca na codzienne gotowanie nawet 1,5 godziny? To czas, który można wykorzystać na ciekawsze zajęcia – zabawę z dziećmi, spacer, nową książkę lub uprawianie ulubionego sportu. Jeśli więc nie przepadasz za staniem w kuchni i nie miałbyś problemu z wykorzystaniem dodatkowych 90 minut w ciągu dnia – catering pudełkowy Chorzów powstał właśnie z myślą o Tobie. 

W Gastro Paczce sam ustalasz ile kalorii chcesz jeść i ile posiłków dziennie najbardziej Ci odpowiada. Możesz wybierać spośród sześciu różnych diet, z czego każda ma aż osiem wariantów! Doskonale wiemy, że każdy z nas jest inny, ma różne potrzeby i prowadzi różny styl życia. Na szczęście tani catering dietetyczny Chorzów skomponowaliśmy w taki sposób, że każdy znajdzie u nas idealną dietę dla siebie. 

Nasze posiłki są opracowane przez dietetyków, a przygotowane przez świetnych, doświadczonych kucharzy. Poza przepysznym jedzeniem oferujemy też program lojalnościowy, w którym dostajesz rabat za ocenianie dań, zaproszenie do nas znajomego i każde wydane 100 zł! Wszystko po to, abyś mógł zapomnieć o meczącym gotowaniu i skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne.

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2023