Tani catering dietetyczny Świętochłowice

Smaczny, wygodny, zdrowy, a przy tym tani catering dietetyczny Świętochłowice? Tylko Gastro Paczka! Zajmujemy się przygotowywaniem diet pudełkowych i dostarczaniem ich na terenie Świętochłowic. Dzięki temu nie musisz gotować, a posiłek możesz zjeść gdziekolwiek chcesz. Nie musisz zamawiać jedzenia w restauracjach, a możesz zachować restauracyjny smak i jakość dań.   

Jeśli interesuje Cię rozsądna, smaczna i skuteczna dieta, która pozwoli Ci bez wysiłku wrócić do formy, zrzucić zbędne kilogramy lub poprawić kondycję zdrowotną – zapraszamy do nas. Catering pudełkowy Świętochłowice to gwarancja zadowolenia i szybkich rezultatów. 

W naszej ofercie znajduje się sześć diet – mamy opcję dla wegan i osób jedzących mięso, mamy coś bezglutenowego, ale też diety dla osób, które nie mają specjalnych wymagań żywieniowych. Serwujemy pyszne i zawsze świeże zestawy posiłków na cały dzień. W zależności od tego, o jakiej porze dnia potrzebujesz posiłku, możesz wybrać jeden z ośmiu wariantów diety. 

Pamiętaj, że dajemy Ci nie tylko jedzenie. Dajemy Ci wymarzoną sylwetkę, lepsze samopoczucie i znacznie więcej wolnego czasu. 

Chcesz zamówić catering pudełkowy Świętochłowice?

Aby złożyć zamówienie na catering pudełkowy Świętochłowice wejdź na naszą stronę do zakładki „Zamów online”. Tam określ rodzaj diety i jej wariant, a także dzienną kaloryczność swoich posiłków. Określ też czas trwania diety i dni dostawy. Co ważne, możesz dowolnie, wedle własnych upodobań, ustalić harmonogram swoich dostaw, kierując się trybem życia i rytmem dnia. Chcesz zrobić kilka dni przerwy? Nie ma sprawy. Chcesz zamówić dietę z weekendami? Da się zrobić. Wystarczy zaznaczyć to, podczas składania zamówienia. Twoja wygoda to dla nas priorytet, dlatego zrobimy, co w naszej mocy, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Tani catering dietetyczny Świętochłowice – serdecznie zapraszamy!

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024