Tani catering dietetyczny Gorzów Wielkopolski

Z powodu pracy jadasz tylko śniadania, a potem długo, długo nic? Pracujesz w trybie home office i nie masz czasu na przygotowywanie posiłków? A może nie przepadasz za robieniem obiadów? W każdym z tych przypadków znajdziesz u nas rozwiązanie dla siebie. 

Gastro Paczka to profesjonalny i tani catering dietetyczny Gorzów Wielkopolski. Zapewniamy nie tylko doskonały smak, o który dbają nasi doświadczeni kucharze, ale też zróżnicowane i zbalansowane dania, które realnie wpływają na stan Twojego zdrowia i codzienne samopoczucie. Nasze posiłki przygotowane są z najlepszych składników. Dbamy o jakość kupowanych produktów, wybieramy sezonowe warzywa i owoce. W efekcie wszystkie dania są bogate w witaminy, makro- i mikroelementy, zdrowe tłuszcze i produkty pełnoziarniste. 

Zdecyduj, jakiego rodzaju dietę chcesz stosować i ile posiłków dziennie przyjmować. Poniżej wyjaśniamy, jak to zrobić.

Jak zamówić catering pudełkowy Gorzów Wielkopolski?

Jak zamówić dietę? Najpierw poznaj naszą ofertę. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz na stronie głównej i w zakładce „Zamów online”. Możesz wybrać spośród sześciu różnych diet, a każdą z nich zamówić w aż ośmiu wariantach. Tak duży wybór sprawia, że bez trudu znajdziesz rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb. Oferujemy naszym klientom między innymi dietę wege, wege z rybami, dietę bez nabiału i glutenu oraz dietę z niskim ideksem glikemicznym. Każda dieta została opracowana przez dietetyków, dlatego masz gwarancję, że z cateringiem pudełkowym Gorzów Wielkopolski odżywiasz się najlepiej, jak to możliwe. 

Określ czas trwania diety i swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Złóż zamówienie, a nasz kierowca dostarczy Ci gotowy zestaw posiłków na cały dzień. Catering pudełkowy Gorzów Wielkopolski to świetny smak, szybkie efekty i uczciwa cena. 

Chciałbyś, aby ktoś gotował za Ciebie? Poznaj Gastro Paczkę. Wybierz najlepszy sposób odżywiania dla siebie i swoich bliskich.

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024