Tani catering dietetyczny Reda

Jeśli nie jesteś mistrzem gotowania, nie lubisz sprzątania po posiłkach, a robienie obiadu to dla Ciebie strata czasu i wolisz żywić się na mieście… Poznaj naszą Gastro Paczkę. To wygodny, smaczny i tani catering dietetyczny Reda, dzięki któremu zapomnisz o trudach codziennego gotowania. Każdego dnia dostaniesz paczkę z gotowymi do podgrzania posiłkami na cały dzień. Każdy z nich zapakowany w specjalny pojemnik, przeznaczony do kontaktu z żywnością i bardzo wygodny – dzięki temu z powodzeniem zabierzesz go ze sobą do pracy, szkoły czy na spacer. 

Restauracyjny smak, estetyczny wygląd dań i wygoda spożywania posiłków w dowolnym miejscu – to właśnie Gastro Paczka: pyszny i tani catering dietetyczny Reda.

Chcesz zamówić catering pudełkowy Reda?

Jedyne, co musisz zrobić, by przestać martwić się posiłkami i dostać catering pudełkowy Reda, to złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej. W tym celu wejdź w zakładkę „Zamów online” i wybierz jedną z sześciu diet. Gdy już zdecydujesz się na dietę, zapoznaj się z jej wariantami. Możesz wybrać jeden z ośmiu wariantów, dostosowując ilość posiłków do swojego rytmu dnia: 

  • paczka smukła to całodniowy zestaw dań w wersji niskokalorycznej – idealna, jeśli zależy Ci na zrzuceniu zbędnych kilogramów. 
  • paczka wzorowa – to pięć posiłków na cały dzień
  • paczka podstawowa to śniadanie, obiad i kolacja
  • paczka na etacie to zestaw trzech posiłków przygotowanych na czas pracy
  • paczka na homeoffice to zestaw posiłków na pierwszą połowę dnia
  • paczka obiadowa składa się z obiadu i przekąski/deseru
  • paczka sportowa to pięć posiłków na cały dzień, w tym jeden okołotreningowy
  • paczka rodzinna to dwa wysokokaloryczne obiady i dwie wysokokaloryczne kolacje – idealny zestaw dla całej rodziny!

Już wybrałeś? To super. A jeśli nie, skontaktuj się z nami. Nasi dietetycy zadadzą Ci kilka pytań i dobiorą odpowiednią dietę oraz jej kaloryczność. Catering pudełkowy Reda – czekamy na Ciebie!

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024