Przedłużamy promocję! -10% na wszystkie pakiety z kodem PYSZNIE zamów online. Do końca promocji zostało 00 dni 18 godzin 15 minut 22 sekund

Tani catering dietetyczny Elbląg

Jeśli chcesz schudnąć lub zbudować masę mięśniową, jeśli masz dość kiepskiego jedzenia, jeśli nie masz ochoty na codzienne gotowanie i sprzątanie po posiłkach… – mamy rozwiązanie dla Ciebie. To smaczny, zdrowy i tani catering dietetyczny Elbląg. 

To idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli:

  • mieszkasz w Elblągu lub okolicach
  • chcesz zmienić swoją dotychczasową dietę na lepszą
  • od lat próbujesz schudnąć i ciągle Ci się nie udaje
  • chcesz przytyć lub zbudować lepszą sylwetkę
  • nie masz czasu na gotowanie
  • chciałbyś spróbować czegoś nowego 

Czy pomyślałeś „tak” przynajmniej przy jednym z powyższych punktów? W takim razie smaczny i tani catering dietetyczny Elbląg pomoże Ci rozwiązać Twój problem. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób działamy? Nie ma sprawy! 

Catering pudełkowy Elbląg – nasza oferta

Zaopatrujemy Elbląg w smaczne, zdrowe posiłki o odpowiedniej kaloryczności. Dzięki temu mieszkańcy miasta mogą łatwiej osiągać swoje dietetyczne założenia i po prostu… łatwiej żyć. 

Na naszej stronie internetowej znajdziesz pełną ofertę cateringu pudełkowego Elbląg. Oferujemy sześć różnych diet (wśród nich m.in. dieta bezmięsna i dieta bez laktozy), a każdą z nich w ośmiu wariantach, dostosowanych do różnych potrzeb i trybów życia. Możesz zamówić trzy posiłki dziennie, pięć posiłków dziennie lub inną ilość – wszystko zależy od Ciebie. Sam dobierasz również dzienną kaloryczność swojego menu. Jeśli masz problem z określeniem swojego dobowego zapotrzebowania kalorycznego, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści po krótkiej rozmowie podpowiedzą Ci, ile kalorii powinieneś jeść, aby osiągnąć swój cel. 

Mamy na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów, dlatego pamiętamy o dezynfekcji miejsca pracy, dezynfekcji rąk oraz zmianie i dezynfekcji obuwia. Każdy nasz pojazd jest gruntownie dezynfekowany przed każdą dostawą. Jeśli chcesz zmienić swoje życie na zdrowsze, łatwiejsze i wygodniejsze – zapraszamy do naszej paczki! Gastro Paczka – smaczny i tani catering dietetyczny Elbląg.

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2023