Tani catering dietetyczny Elbląg

Jeśli chcesz schudnąć lub zbudować masę mięśniową, jeśli masz dość kiepskiego jedzenia, jeśli nie masz ochoty na codzienne gotowanie i sprzątanie po posiłkach… – mamy rozwiązanie dla Ciebie. To smaczny, zdrowy i tani catering dietetyczny Elbląg. 

To idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli:

  • mieszkasz w Elblągu lub okolicach
  • chcesz zmienić swoją dotychczasową dietę na lepszą
  • od lat próbujesz schudnąć i ciągle Ci się nie udaje
  • chcesz przytyć lub zbudować lepszą sylwetkę
  • nie masz czasu na gotowanie
  • chciałbyś spróbować czegoś nowego 

Czy pomyślałeś „tak” przynajmniej przy jednym z powyższych punktów? W takim razie smaczny i tani catering dietetyczny Elbląg pomoże Ci rozwiązać Twój problem. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób działamy? Nie ma sprawy! 

Catering pudełkowy Elbląg – nasza oferta

Zaopatrujemy Elbląg w smaczne, zdrowe posiłki o odpowiedniej kaloryczności. Dzięki temu mieszkańcy miasta mogą łatwiej osiągać swoje dietetyczne założenia i po prostu… łatwiej żyć. 

Na naszej stronie internetowej znajdziesz pełną ofertę cateringu pudełkowego Elbląg. Oferujemy sześć różnych diet (wśród nich m.in. dieta bezmięsna i dieta bez laktozy), a każdą z nich w ośmiu wariantach, dostosowanych do różnych potrzeb i trybów życia. Możesz zamówić trzy posiłki dziennie, pięć posiłków dziennie lub inną ilość – wszystko zależy od Ciebie. Sam dobierasz również dzienną kaloryczność swojego menu. Jeśli masz problem z określeniem swojego dobowego zapotrzebowania kalorycznego, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści po krótkiej rozmowie podpowiedzą Ci, ile kalorii powinieneś jeść, aby osiągnąć swój cel. 

Mamy na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów, dlatego pamiętamy o dezynfekcji miejsca pracy, dezynfekcji rąk oraz zmianie i dezynfekcji obuwia. Każdy nasz pojazd jest gruntownie dezynfekowany przed każdą dostawą. Jeśli chcesz zmienić swoje życie na zdrowsze, łatwiejsze i wygodniejsze – zapraszamy do naszej paczki! Gastro Paczka – smaczny i tani catering dietetyczny Elbląg.

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024