Tani catering dietetyczny, pudełkowy Poznań

Czy wiesz, że przygotowywanie posiłków dla rodziny powoduje mnóstwo stresu? Ludzie mają spore problemy z planowaniem posiłków, brakuje im czasu na przemyślane zakupy, nie czytają etykiet, choć wciąż obiecują sobie, że będą odżywiać się lepiej… Brak czasu i życie w biegu nie sprzyja zdrowemu odżywianiu. Jeśli należysz do osób, którym ciągle brakuje dodatkowej godziny w ciągu dnia, nie przejmuj się. 

Dobrym rozwiązaniem jest wtedy skorzystanie z cateringu pudełkowego Poznań. Jeśli nie słyszałeś jeszcze o Gastro Paczce, czytaj uważnie. 

Gastro Paczka to wygodny, zdrowy, a jednocześnie tani catering dietetyczny Poznań, dzięki któremu możesz zaoszczędzić nawet 10 godziny tygodniowo. Bo tyle właśnie czasu poświęcamy na przygotowywanie posiłków. Nie wspominając o ich planowaniu, robieniu zakupów czy sprzątaniu! 

Co oferujemy? W naszym menu znajdziesz sześć propozycji diet – dla każdego, kto chce odżywiać się lepiej, zmienić swoje nawyki żywieniowe, poprawić stan zdrowia, podnieść odporność organizmu, przyspieszyć metabolizm, schudnąć, przytyć, zbudować mocniejszą sylwetkę czy po prostu czuć się lepiej. Nasze diety to:

  • dieta wege – roślinna propozycja dla wegetarian
  • dieta wege z rybką – jeśli kochasz rośliny, ale nie chcesz rezygnować z ryb, bogatych w zdrowe tłuszcze
  • dieta balans – zrównoważona, roślinna i pyszna
  • dieta bez glutenu i nabiału – dla osób, którym nie służą w/w produkty; dieta dopuszcza mleko roślinne i jaja, produkty mogą zawierać śladowe ilości glutenu.
  • dieta z niskim IG – lekko, smacznie, zdrowo i z dużą ilością błonnika

Brzmi nieźle? To pamiętaj, że każdą z tych diet możesz zamówić w jednym z ośmiu wariantów. 

Dla kogo catering pudełkowy Poznań?

Dla każdego mieszkańca Poznania i okolic, który chce jeść lepiej niż dotychczas, a przy okazji zaoszczędzić mnóstwo czasu. Catering pudełkowy Poznań odciąży Cię w codziennych obowiązkach, pozwoli zapomnieć o uciążliwym gotowaniu czy sprzątaniu po posiłkach. Zredukuje tym samym ilość stresu w Twoim życiu. Zamów swoją pierwszą paczkę i przekonaj się sam! Tani catering dietetyczny Poznań – zapraszamy!

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2023