Tani catering dietetyczny Kielce

Dobry i tani catering dietetyczny Kielce? Tylko Gastro Paczka! Kim jesteśmy? Jak do nas dołączyć? Już wyjaśniamy. Gastro Paczka wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego świata. Oferujemy zróżnicowany, pełnowartościowy i tani catering dietetyczny Kielce. Dla każdego, kto nie przepada za gotowaniem lub zwyczajnie nie ma na nie czasu. 

Z pomocą naszych posiłków osiągniesz cele, o jakich do tej pory tylko marzyłeś. Schudniesz, wzmocnisz organizm, podreperujesz zdrowie, przyspieszysz metabolizm, zbudujesz masę mięśniową i zyskasz mnóstwo wolnego czasu, który do tej pory poświęcałeś na gotowanie. 

Pozostałe zalety cateringu pudełkowego Kielce to: 

  • doskonała, restauracyjna jakość dań
  • wyłącznie świeże, najwyższej jakości składniki
  • bezpłatne konsultacje z dietetykiem
  • bezkontaktowe dostawy pod drzwi
  • praca w pełnym reżimie sanitarnym w trosce o bezpieczeństwo klientów

Jak zamówić catering pudełkowy Kielce?

Zamów dietę dla siebie i swoich bliskich w kilku prostych krokach. Najpierw na naszej stronie internetowej znajdź rodzaj diety, który najbardziej Ci odpowiada. Mamy coś dla wegetarian i osób, które unikają glutenu. Mamy też opcję zbalansowaną oraz dietę z niskim indeksem glikemicznym. Sam wybierz kierunek, który najbardziej Ci odpowiada, a w razie wątpliwości, skontaktuj się z naszymi dietetykami. Darmowa konsultacja pomoże Ci podjąć najrozsądniejszą decyzję – zarówno co do rodzaju diety, jak i jej wariantu. 

Kolejne kroki to określenie czasu trwania diety, wybranie dni dostaw i złożenie zamówienia. Gdy już to zrobisz, możesz spokojnie czekać na pierwszą paczkę. Nasza załoga przygotuje dla Ciebie catering pudełkowy Kielce, zapakuje go w higieniczne opakowania, a dostawca przywiezie pod wskazany adres. Dostarczamy nasze Gastro Paczki bezkontaktowo w trosce o bezpieczeństwo klientów. 

Zapomnij o głodzie. Zapomnij o gotowaniu. Zamów smaczny, zdrowy i tani catering dietetyczny Kielce i ciesz się gotowym zestawem posiłków na cały dzień.

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024