Tani catering dietetyczny Bielsko Biała

Odżywianie to nie tylko jedzenie. To również wybór składników, czytanie etykiet, przygotowywanie dań… Wszystkie te czynności są nie tylko czasochłonne, ale też zwyczajnie męczące. A przecież, gdy jesteś głodny, to chcesz po prostu zjeść coś dobrego i sycącego. Właśnie z myślą o Tobie – zapracowanym mieszkańcu Bielska-Białej – stworzyliśmy Gastro Paczkę, czyli profesjonalny catering pudełkowy Bielsko-Biała. 

Gastro Paczka powstała dla każdego, kto chce zdrowo się odżywiać, ale nie ma czasu lub ochoty na codzienne przygotowywanie pełnowartościowych posiłków. To również doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą schudnąć, przytyć lub nabrać masy mięśniowej. Z pomocą odpowiednio dobranej diety, osiągnięcie dietetycznych celów będzie szybkie i łatwe. 

Tani catering dietetyczny Bielsko-Biała to wygoda, zdrowie i świetny smak. By przekonać się o tym na własnej skórze, wystarczy wybrać dietę spośród sześciu propozycji, a następnie ilość posiłków spośród aż ośmiu wariantów. Sam zdecyduj, czy chcesz jeść wyłącznie śniadania, obiady i kolacje, czy może wolisz dostawać aż pięć posiłków dziennie. Jeżeli masz problem z wyborem diety, skontaktuj się z nami. Nasi dietetycy przeanalizują Twoje cele, stan zdrowia i zwyczaje, a następnie pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Jak wygląda życie z cateringiem pudełkowym Bielsko Biała?

Kolorowo, smacznie i zdrowo! Każdego dnia przygotowujemy świeże dania, o odpowiednio dobranej kaloryczności. Wszystkie przygotowywane przez nas posiłki są dobrze zbilansowane i zróżnicowane. Zawierają mnóstwo witamin, a ilość makro- i mikroelementów je odpowiednio wyliczona. Wszystko po to, aby dania dostarczały energii, zapewniały dobre samopoczucie, pomagały osiągnąć dietetyczne cele i budowały odporność organizmu. To dlatego w naszym menu znajdziesz mnóstwo warzyw i owoców, zdrowe białka, produkty pełnoziarniste i zdrowe tłuszcze roślinne. 

Tani catering dietetyczny Bielsko-Biała – bierzemy na siebie wszystko to, co w kuchni uciążliwe i męczące. A Tobie zostawiamy najlepsze – jedzenie pysznych, idealnie zbilansowanych posiłków!

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024