Przedłużamy promocję! -10% na wszystkie pakiety z kodem PYSZNIE zamów online. Do końca promocji zostało 00 dni 17 godzin 14 minut 56 sekund

Tani catering dietetyczny Radom

Na pewno nie raz słyszałeś hasło catering pudełkowy Radom. To znaczy, że musisz jeszcze usłyszeć o Gastro Paczce. Zajmujemy się opracowywaniem, przygotowywaniem i dostarczaniem profesjonalnych diet do domów naszych klientów. Dbamy o to, aby odżywiali się w zgodzie ze swoim organizmem, zdrowo, rozsądnie i smacznie. 

Kto czuwa nad naszymi zestawami posiłków? Profesjonalni dietetycy, którzy dbają o odpowiednie proporcje, właściwie dobrane makro- i mikroskładniki oraz wielkość posiłków. Nasi doświadczeni kucharze za cel nadrzędny stawiają sobie smak potraw, nie zapominają też o estetycznej formie podania dań. 

Catering pudełkowy Radom to posiłki zróżnicowane, bogate w składniki odżywcze, idealnie zbilansowane. Bazują na świeżych warzywach, sezonowych owocach, produktach pełnoziarnistych i zdrowych tłuszczach. W naszej ofercie znajdziesz sześć różnych diet, dlatego każdy bez problemu znajdzie u nas coś dla siebie.

Z czego składa się catering pudełkowy Radom?

Na naszej stronie www znajdziesz wszystkie nasze diety. Dieta klasyk, przeznaczona jest dla osób bez specjalnych wymagań i nadwrażliwości pokarmowych. Dieta wege dla każdego, kto kocha zielone warzywa i świeże owoce oraz produkty pełnoziarniste. Dieta wege z rybką to propozycja dla tych, którzy nie jedzą mięsa, ale nie chcą rezygnować z ryb, które dostarczają zdrowych tłuszczów i kwasu DHA. Dieta balans to dieta lekka, bazująca na roślinach – będzie świetnym wstępem do diety wegetariańskiej. Dieta bez nabiału i glutenu przeznaczona jest dla osób, które źle reagują na te produkty i wolą wyeliminować je ze swojego jadłospisu. Dieta z niskim IG to opcja dla osób, którym zależy na zrównoważonym ładunku glikemicznym swoich dań i zwiększonej ilość błonnika. Catering pudełkowy Radom to sześć diet i osiem wariantów. A wszystkie zdrowe, apetyczne i pyszne! Narzekasz na ciągły brak czasu? Masz dość życia w pośpiechu i niezdrowej diety? Tani catering dietetyczny Radom pomoże zadbać o Twoje zdrowie i zaoszczędzić mnóstwo czasu na to, co naprawdę ważne.

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2023