Tani catering dietetyczny Radom

Na pewno nie raz słyszałeś hasło catering pudełkowy Radom. To znaczy, że musisz jeszcze usłyszeć o Gastro Paczce. Zajmujemy się opracowywaniem, przygotowywaniem i dostarczaniem profesjonalnych diet do domów naszych klientów. Dbamy o to, aby odżywiali się w zgodzie ze swoim organizmem, zdrowo, rozsądnie i smacznie. 

Kto czuwa nad naszymi zestawami posiłków? Profesjonalni dietetycy, którzy dbają o odpowiednie proporcje, właściwie dobrane makro- i mikroskładniki oraz wielkość posiłków. Nasi doświadczeni kucharze za cel nadrzędny stawiają sobie smak potraw, nie zapominają też o estetycznej formie podania dań. 

Catering pudełkowy Radom to posiłki zróżnicowane, bogate w składniki odżywcze, idealnie zbilansowane. Bazują na świeżych warzywach, sezonowych owocach, produktach pełnoziarnistych i zdrowych tłuszczach. W naszej ofercie znajdziesz sześć różnych diet, dlatego każdy bez problemu znajdzie u nas coś dla siebie.

Z czego składa się catering pudełkowy Radom?

Na naszej stronie www znajdziesz wszystkie nasze diety. Dieta klasyk, przeznaczona jest dla osób bez specjalnych wymagań i nadwrażliwości pokarmowych. Dieta wege dla każdego, kto kocha zielone warzywa i świeże owoce oraz produkty pełnoziarniste. Dieta wege z rybką to propozycja dla tych, którzy nie jedzą mięsa, ale nie chcą rezygnować z ryb, które dostarczają zdrowych tłuszczów i kwasu DHA. Dieta balans to dieta lekka, bazująca na roślinach – będzie świetnym wstępem do diety wegetariańskiej. Dieta bez nabiału i glutenu przeznaczona jest dla osób, które źle reagują na te produkty i wolą wyeliminować je ze swojego jadłospisu. Dieta z niskim IG to opcja dla osób, którym zależy na zrównoważonym ładunku glikemicznym swoich dań i zwiększonej ilość błonnika. Catering pudełkowy Radom to sześć diet i osiem wariantów. A wszystkie zdrowe, apetyczne i pyszne! Narzekasz na ciągły brak czasu? Masz dość życia w pośpiechu i niezdrowej diety? Tani catering dietetyczny Radom pomoże zadbać o Twoje zdrowie i zaoszczędzić mnóstwo czasu na to, co naprawdę ważne.

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024