Tani catering dietetyczny Łódź

Od lat próbujesz zrzucić zbędne kilogramy i ciągle coś staje Ci na drodze? Zbliża się lato i chciałbyś w końcu czuć się dobrze w swojej sylwetce? Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu – zacznij od diety. A najlepiej od dobrego i taniego cateringu dietetycznego Łódź. 

Gastro Paczka to profesjonalny catering pudełkowy Łódź, który pozwoli Ci szybko i bezboleśnie zrzucić wagę, poprawić sylwetkę, zbudować masę mięśniową lub wzmocnić odporność. A przy okazji zaoszczędzi dla Ciebie mnóstwo czasu, który będziesz mógł wykorzystać na to, co naprawdę lubisz. To pyszne, pełnowartościowe, całodniowe zestawy posiłków, dzięki którym nie musisz gotować. 

W ofercie Gastro Paczki znajdziesz sześć programów dietetycznych: dietę klasyk, wege, wege z rybami, balans, bez nabiału i glutenu oraz dietę z niskim IG. Każdą z nich możesz mieć w jednym z ośmiu wariantów. Warianty Gastro Paczki to: paczka smukła, paczka wzorowa, paczka podstawowa, paczka na etacie, paczka na home office, paczka obiadowa, paczka sportowa i paczka rodzinna. Aby poznać bliżej poszczególne paczki odwiedź naszą stronę i wejdź do zakładki „Zamów online”. Tam też będziesz mógł złożyć pierwsze zamówienie.

Jak działa catering pudełkowy Łódź?

Catering pudełkowy Łódź to zdrowe odżywianie na Twoich zasadach. Wybierz program dietetyczny, który jest najbliższy Twoim preferencjom, określ wariant, dopasowany do Twojego trybu życia, wybierz dni dostawy i ciesz się efektami diety. 

Nasze posiłki przygotowujemy z najwyższej jakości składników. Każdy dzień diety dostarczy Ci nie tylko dokładnie tyle kalorii, ile potrzebujesz, by osiągnąć swoje cele, ale też zupełnie nowe doznania smakowe. Inspirujemy się nie tylko kuchnią polską, ale też włoską, meksykańską i orientalną. Nasi kucharze przykładają ogromną wagę do smaku dań, bo uważamy, że dieta tylko wtedy ma sens, gdy jemy z przyjemnością. 

Nie musisz już tracić czasu na robienie zakupów, czytanie etykiet produktów i żmudne liczenie kalorii. Wszystko to robi za Ciebie Gastro Paczka – catering pudełkowy Łódź. Zapraszamy!

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024