Tani catering dietetyczny Kalisz

Zdrowy i tani catering dietetyczny Kalisz to sześć profesjonalnych programów dietetycznych, opracowanych przez ekspertów do spraw zdrowego żywienia. Znajdziesz u nas między innymi dietę wegetariańską, wege z rybami czy dietę dla osób, unikających glutenu. Dzięki takiej różnorodności każdy znajdzie z naszej ofercie program, który najbardziej mu odpowiada. Co ciekawe, nasz tani catering dietetyczny Kalisz umożliwia wybranie swojej ulubionej diety w aż ośmiu różnych wariantach. Wariant dobierasz kierując się swoimi upodobaniami oraz trybem życia. Każdy z nich różni się ilością posiłków oraz czasem ich spożywania. Aby poznać bliżej nasze diety i poszczególne warianty zapraszamy na naszą stronę do zakładki „Zamów”. Tam też możesz dokonać zamówienia.

Jak działa catering pudełkowy Kalisz?

Wybierasz idealną dietę dla siebie spośród sześciu propozycji i ośmiu wariantów. Dobierasz kaloryczność swoich posiłków (jeśli masz wątpliwości, skorzystaj z naszego kalkulatora zapotrzebowania energetycznego), określasz czas trwania diety, wybierasz dni dostaw i składasz zamówienie. Tylko tyle! My zajmujemy się całą resztą, tj. przygotowaniem Twojego menu, spakowaniem dań na cały dzień i dostarczeniem ich pod Twoje drzwi o dogodnej dla Ciebie porze. 

Nasze posiłki tworzymy z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach, aby dostarczyć Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych i pomóc w uzyskaniu efektu, na którym Ci zależy.

Decydując się na profesjonalny, a zarazem tani catering dietetyczny Kalisz, masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi to, co dla niego najlepsze. Menu przygotowane jest ze świeżych składników, sezonowych warzyw i owoców, najlepszych, pełnowartościowych produktów pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Dania są urozmaicone, dobrze zbilansowane a przy tym smaczne. 

Nasz profesjonalny catering pudełkowy Kalisz to zdrowie, doskonały smak i szybkie efekty. Sprawiamy, że droga do wymarzonej sylwetki jest prostsza i krótsza, niż myślisz! Catering pudełkowy Kalisz – świetny smak, lepsza forma! 

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024