Tani catering dietetyczny Białystok

Wielogodzinne stanie w kuchni, uciążliwe zakupy i liczenie kalorii? Zapomnij. Teraz możesz jeść dokładnie tyle, ile chcesz i dokładnie to, na co masz ochotę. Gastro Paczka to pyszny i tani catering dietetyczny Białystok, w którym sam decydujesz, jak wygląda Twoje menu. 

Większość Polaków poświęca na gotowanie od 45 minut do 1,5 godziny każdego dnia. To znaczy, że w przeciągu tygodnia spędzasz w kuchni nawet 10,5 godziny! I to wyłącznie na przygotowywaniu posiłków. Dodaj do tego sprzątanie, zmywanie i całą masę innych czynności, związanych z wyżywieniem siebie i swojej rodziny. Można temu zaradzić. Zamawiając catering pudełkowy Białystok decydujesz się na dobre zmienić swoje dotychczasowe życie. Możesz zapomnieć o gotowaniu, smażeniu, pieczeniu, liczeniu kalorii czy zmywaniu po obiedzie. Jedzenie staje się po prostu przyjemnością.

Czym jest catering pudełkowy Białystok

Catering pudełkowy Białystok to nowy sposób na zdrowe, smaczne i wygodne odżywianie. Bez gotowania, bez czasochłonnego wybierania zdrowych składników, bez ważenia poszczególnych produktów. Jak to wygląda z Twojej perspektywy? Najpierw wybierasz dietę, która najbardziej Ci odpowiada (jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami, a nasi dietetycy pomogą Ci podjąć decyzję). Do wyboru masz sześć pakietów, a każdy z nich ma aż osiem wariantów. Sam decydujesz, czy wolisz zamówić trzy posiłki dziennie, czy potrzebujesz dodatkowych przekąsek. Gdy złożysz zamówienie, wystarczy czekać na naszego dostawcę. Przywiezie paczkę prosto pod wskazany adres. 

Wszystkie nasze posiłki opracowali dietetycy i specjaliści z zakresu zdrowego odżywiania. Oni naprawdę znają się na rzeczy! To właśnie dlatego masz gwarancję, że odżywiasz się zdrowo i rozsądnie. Gastro Paczka to profesjonalny, smaczny i – co równie ważne – tani catering dietetyczny Białystok. Jeśli chcesz sprawdzić, czy to rozwiązanie dla Ciebie – zamów Gastro Paczkę na próbę! Nasz catering pudełkowy Bydgoszcz dowozimy za darmo pod wskazane miejsce na terenie miasta. Zresztą… przekonaj się sam.

Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!

Nowy w paczce? Wcinasz taniej!
3-dniowy pakiet próbny już od 34,99 zł/dzień

Jesteśmy już w ponad 1000 miejscowości!
Sprawdź, czy dostarczamy pod Twój adres.

GastroPaczka © 2024