Kupujesz, ale nie płacisz!
Bo płacisz później,
nawet za 30 dni.

Zamawiasz jak zwykle w sklepach obsługiwanych przez PayPo. I płacisz nawet 30 dni po złożeniu zamówienia. Bez żadnych dodatkowych kosztów i rejestracji.
Bo możesz.

Ikona PayPo

Jak to działa:

Koszyk Składając zamówienie wybierasz opcję "Zapłacę później
z PayPo"
Długopis Podajesz nam swoje podstawowe dane, a PayPo płaci za Ciebie
rachunek
Torba Otrzymujesz swoje
zamówienie
Karta Na zapłatę masz 30 dni od złożenia zamówienia.
Po prostu.

Korzyści:

  1. Możesz sprawdzić swoje zamówienie jeszcze przed zapłatą – jeśli okaże się, że chcesz z niego zrezygnować, płacisz tylko za wykorzystane dni. Dzięki temu unikasz czekania na zwrot swoich pieniędzy.
  2. Widząc świetną okazję, która kończy się niebawem, nie musisz od razu postanawiać, czy skorzystasz – płacąc z PayPo dajesz sobie 30 dni na podjęcie decyzji.
  3. Jesteś objęty Gwarancją Kupującego – jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie otrzymasz od sklepu zamówionego towaru, Twoja transakcja zostanie anulowana,  a Ty nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.
  4. Nic Cię to nie kosztuje. Nie pobieramy dodatkowych opłat i nie musisz się rejestrować.
  5. Możesz pozwolić sobie na więcej – pamiętaj, że masz 30 dni bez opłat, ale jeśli masz taką potrzebę, możesz wybrać opcję spłaty w ratach i rozłożyć ją
    na 4 miesiące.

FAQ

1. Czy muszę podawać dane swojej karty kredytowej/debetowej?

Nie. Do skorzystania z płatności PayPo wystarczą podstawowe informacje podane w formularzu rejestracyjnym. Dostęp do Panelu Klienta ze wszystkimi informacjami na temat zamówienia otrzymasz mailem, wysłanym na podany przez Ciebie adres e-mail.

2. W jaki sposób płacę za zamówienie?

Możesz zapłacić przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub szybkimi płatnościami online – jak Ci wygodniej. Numer konta do wpłaty otrzymasz mailem wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Dla Twojej wygody udostępniamy Panel Klienta – nie masz obowiązku logować się do niego, ale możesz. Tam masz bieżący podgląd wszystkich ważnych informacji

3. Czy to jest bezpieczne?

Tak, wszystkie płatności są realizowane w ramach szyfrowanego połączenia, a Ty nie podajesz żadnych danych dostępowych do swojego konta.

4. Czy to coś kosztuje?

Nie. Korzystając z płatności PayPo w ciągu 30 dni zapłacisz tylko tyle, ile wynosi wartość zamówienia – bez dodatkowych opłat. W przypadku spłaty w ratach, Ofertę dla Ciebie prezentujemy w podsumowaniu mail, Umowie, w panelu Klienta. Nie musisz decydować się od razu.

5. Co jeśli nie zapłacę w ciągu 30 dni?

Nie martw się, nic sie nie stanie. Twoja płatność zostanie automatycznie rozłożona na 4 wygodne raty.

6. Co się stanie, jeśli będę chciał zrezygnować?

Zapłacisz wyłącznie za wykorzystane dni cateringu, a Twoja transakcja zostanie zmodyfikowana w naszym systemie.

GastroPaczka © 2024