Przedłużamy promocję! -10% na wszystkie pakiety z kodem PYSZNIE zamów online. Do końca promocji zostało 00 dni 18 godzin 10 minut 21 sekund

DIETA KETO

Jedz tłuszcz, aby spalać tłuszcz! Dieta ketogeniczna oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zwierzęcych oraz roślinnych. Może być stosowana zarówno przy adaptacji jak i już w stanie ketozy. Stosowanie diety keto zalecamy skonsultować z lekarzem.

Makroskładniki w Diecie Keto:

Białko:
ok 15-25%
Węglowodany:
ok 5-10%
Tłuszcz:
ok 65%-85%

Cena za 1 dzień od: 52,99 zł

Zamów online
Dieta komponowana jest przez specjalistów.
Zobacz menu na najbliższe dni!
Sprawdź menu
Chcesz ograniczyć apetyt i zredukować nadmierną tkankę tłuszczową? Żadna z dotychczasowych diet nie przyniosła oczekiwanego rezultatu? Chcesz ograniczyć spożycie węglowodanów?
Jeśli odpowiedź na co najmniej jedno z powyższych pytań jest twierdząca – wybierz styl żywienia jakim jest ketogeniczna dieta.

Dieta Keto polecana jest:

Sportowcom

Osobom mającym problem z przyswajaniem węglowodanów

osobom z chorobami degeneracyjnymi (np. Alzhaimer)

Osobom z nadmierną tkanką tłuszczową

Pamiętaj, że stosowanie diety ketogenicznej należy skonsultować z lekarzem

Korzyści ze stosowania diety Keto:

  1. Niska zawartość węglowodanów
  2. Skutecznie walczy z nadmierną tkanką tłuszczową
  3. U osób na diecie keto stwierdzono: większe uczucie sytości, polepszenie samopoczucia, większą efektywność w pracy oraz na treningach
Dieta ketogeniczna oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zwierzęcych oraz roślinnych. Może być stosowana zarówno przy adaptacji jak i już w stanie ketozy. Jest to sposób odżywiania, który zakłada zwiększenie podaży tłuszczów przy jednoczesnym ograniczeniu spożywania węglowodanów. Stosowana jest najczęściej w celu obniżenia masy ciała, redukcji tkanki tłuszczowej i przy leczeniu wielu chorób. Podczas korzystania z diety ketogenicznej dochodzi do procesu rozpadu tłuszczów, czyli tzw. ketozy. Ketoza to stan, w którym organizm uczy się pozyskiwać energię z alternatywnych źródeł. Dzięki temu zaczynasz spalać nie tylko tłuszcze pochodzące z pokarmów, ale z czasem także tłuszcze nagromadzone w naszej tkance tłuszczowej. W wyniku tego procesu stężenie ciał ketonowych we krwi jest dużo większe niż stężenie glukozy. Przy odpowiednio zbilansowanej diecie i niskiej ilości węglowodanów, zahamowane zostaje uczucie głodu. Mimo działań zdrowotnych – ważna jest opieka lekarska oraz regularne powtarzanie wyników badań. Przy początkowej fazie przejścia w stan ketozy mogą pojawić się dolegliwości w postaci bólu głowy, zaparć czy ospałości. Jest to normalny efekt spowodowany nagłą zmianą sposobu odżywiania. Niemniej, dieta ta bez nadzoru lekarza i dietetyka może mieć negatywny wpływ na zdrowie.
GastroPaczka © 2023